מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות לקניית דיו וטונר למדפסת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דיו וטונרים למדפסות לוקחים את התפקיד המרכזי במשוואת התפעול שלה. כאשר המדובר הוא על עסקים או משתמשים "כבדים" במדפסות, ייתכן מצב בו נדרשת החלפה תדירה של אותם מוצרים.

אז איך בדיוק ניתן לעשות את זה עם מינימום מאמצים ורצוי שגם תמורת סכום הוגן בהחלט? כדי לענות על התשובה לכך חשוב שתכירו שירות לקניית דיו וטונר למדפסת.

מגוון רחב של אפשרויות

רכישת דיו וטונרים למדפסות אפשרית בדרכים שונות. האופציה הראשונה לעשות זאת היא באמצעות גיחה ישירה לחנויות אשר מוכרות את המוצרים החיוניים האלה.

חנויות המתעסקות אך ורק במדפסות הן אופציה שנראית מתבקשת, ויש אכן מגוון רחב של חנויות כאלה בישראל. אופציות אחרות הן לפנות לחנויות שמוכרות דיו וטונרים, אך גם ציוד אחר בקטגוריות שונות: בין אם ציוד משרדי ובין אם מחשבים.

לכל אחת מהבחירות האלה יש יתרונות משלה. ברוב המקרים היצע המוצרים בחנויות המתמחות בדיו ובמדפסות בלבד יהיה גדול יותר מאשר בחנויות ה"כלליות" יותר (לרבות האפשרות לרכוש דיו תואם ולא רק מקורי), וייתכן שגם המחירים יהיו נוחים יותר.

מנגד, אסור לשכוח שיש חנויות שפחות אמינות ושהעובדה שמדובר בחנות בודדת מביאה לקושי מסוים לפנות אליה: זאת להבדיל מרשתות עם סניפים בפריסה ארצית.

חנויות מהקבוצה השנייה יתמקדו לרוב במוצרים הנמכרים יותר – בדרך כלל דיו מקורי למדפסות של כל השמות הגדולים  – כשהמחירים עשויים להיות גבוהים יותר, אך עם אופציה למבצעים משתלמים. בנוסף, יש אנשים שמרגישים שקט נפשי גדול יותר כשהם פונים לרשת מוכרת, בה הם גם יוכלו להצטייד בציוד חיוני אחר עבור העסק.

את הרכישה עצמה של הדיו תוכלו לבצע בחנויות עצמן אך גם דרך האינטרנט, כאשר כמעט כל חנות שמכבדת את עצמה תציע קטלוג מפורט של המוצרים שלה, עם אפשרות להזמנה של המוצרים בהליך שחייב להיות מאובטח.

ניתן להגיע לחנויות האלה בחיפוש פשוט בגוגל (למשל על פי אזור המגורים), במדריכים של נותני שירותים ואפילו באתרים שמבצעים השוואת מחירים, בהם ניתן להתכוונן מראש לעבר ההצעות המשתלמות יותר. אנשים ועסקים אשר הזמן יקר להם – ורבים מהישראלים עונים על ההגדרה הזו – יכולים להזמין משלוח של המוצרים עד פתח הבית או העסק שלהם.

המשלוח אומנם מייקר לרוב את עלויות ההזמנה הכוללת, אך הופכת את התמונה לנוחה יותר.

אספקת דיו עד בית העסק

עד כה, התייחסנו לאפשרויות של רכישה נקודתית של דיו וטונרים עבור מדפסות. אבל מה כאשר יש צורך באספקה מרובה או אפילו שוטפת של המוצרים האלה, כפי שמתבקש למשל במקרה של משרד ובו מדפסות הפועלות במשרה מלאה (עם שעות נוספות).

ובכן, במצב הזה ברור מדוע הזמנה של המוצרים בכל פעם מחדש, אפילו אם נעשית באמצעות האינטרנט, תהיה בעייתית. היא תבזבז זמן יקר, בין אם בצורת הגעה לבית העסק ובין אם המתנה למשלוח.

עסקים ומוסדות הנזקקים לדיו בכמויות "מסחריות", יכולים לקיים הסדרים עם חברות הפועלות בשדה המשחק. העיקרון כאן הוא פשוט, כאשר במועדים קבועים יקבל העסק בצורה ישירה את המוצרים עד לפתחו, מה שכמובן מונע ממנו מאמצים רבים.

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים בישראל בוחרים באופציה זו, שמצריכה מהם כמובן לדעת מראש למה הם זקוקים ובאיזו תדירות נדרשת האספקה: פחות או יותר, כי הרי תמיד יש מקום לשינויים.

בכל מקרה, אנחנו ממליצים לכם לא להמתין עד לרגע האחרון עם הדיו ובוודאי שלא לחכות שהוא יתרוקן או יתייבש לחלוטין, מאחר וחוק מרפי בא לידי ביטוי מובהק פעמים רבות בתחום, מומלץ שיהיה עודף של מחסניות לשימוש בעת הצורך.

מעוניינים באספקת דיו ישר לבית העסק? חברת ראש דיו מספקת דיו וטונר למדפסת לבית ולמשרד בחצי מחיר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו