מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת שטראוס גרופ

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

שטראוס גרופ בע"מ היא חברת המזון הגדולה ביותר במדינת ישראל. בנוסף, רבים לא מודעים לכך, אבל החברה פעילה מלבד בישראל, בעשרים ושתיים מדינות נוספות. בשנת 2004 התמזגה חברת שטראוס גרופ עם חברת עלית ובהתאם לכך שונה שמה של החברה ל"שטראוס-עלית". עם זאת, בשנת 2007 הוחלט להחליף את שם החברה פעם נוספת לשמה הנוכחי, "שטראוס גרופ".

פורטפוליו העסקים שמנהלת החברה כולל נכון לכתיבת שורות אלה את מקס ברנר, חברת הסלטים הבינלאומיות אובלה וסברה, שטראוס מים, שטראוס קפה ועוד. מניות החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב במדד תל אביב 25, משפחת שטראוס היא בעלת השליטה העיקרית בקבוצה ואילו עופרה שטראוס, בתו של מיכאל שטראוס, יושב ראש שטראוס אחזקות, היא יושבת ראש הקבוצה.

סך הכול הקבוצה מעסיקה כארבעה עשר אלף עובדים הפועלים בעשרים ותשעה אתרי ייצור, ב-22 מדינות.

מה הם תחומי הפעילות של שטראוס גרופ?

להלן תחומי הפעילות העיקריים והמרכזיים של שטראוס גרופ בע"מ:

  • מוצרי חלב – קבוצת שטראוס החלה לייצר מוצרי חלב עם הגיעם של מייסדי הקבוצה, ריכרד והילדה שטראוס לארץ ישראל בשנות השלושים של המאה העשרים. בתחום זה מחזיקה שטראוס בין היתר במותגים הבאים: גמדים, מילקי, אקטיביה, יטבתה, אקטימל ועוד.
  • קפה – חברת שטראוס גרופ בע"מ היא בין חמשת החברות הגדולות ביותר בעולם בתחום הרכש של קפה ירוק וכן אחת מחברות הקפה הצומחות במהירות הרבה ביותר בעשור האחרון.
  • סלטים – רק בשנת 2005 התחילה שטראוס גרופ לשווק סלטים, אך מאז ועד היום הספיקה למצב את עצמה בין החברות המובילות בתחום בארץ ובעולם, בדגש על תחום הממרחים והמטבלים הים תיכוניים.
  • מים – בתחום המים החזון של החברה היה להקים חברה גלובלית מובילה שתהיה מסוגלת לספק פתרונות סינון מי שתייה וטיהור מי שתייה על מנת להבטיח את איכות המים וטעם המים ולספק חווית שתייה נוחה וקלה. נכון להיום שטראוס מים פעילה בין היתר בקפריסין, אנגליה, סין, קנדה ועוד כשבעתיד מתכננת החברה להתפשט למדינות נוספות.
  • שוקולד ומתוקים – בתחום זה די להזכיר מותגים כמו לדוגמה עלית, פסק זמן, מקופלת, בזוקה, בפלות, SPLENDID ועוד.
  • חטיפים מלוחים – שטראוס שולטת ביד רמה בתחום החטיפים המלוחים כבר למעלה משני עשורים כשבין היתר מחזיקה החברה במותגים הבאים: צ'יטוס, שוש, תפוצ'יפס, פיתה קראנצ', דוריטוס ועוד.
  • תחומי פעילות נוספים – מעבר לכל מה שצוין לעיל, חברת שטראוס גרופ בע"מ פעילה מאוד גם בתחומים הבאים: ירקות טריים, מאפה ודגנים, קונפיטורות, דבש, פסטה ושמן זית.

שירות צרכנים

המוקד הטלפוני זמין לכל שאלה, בקשה או בעיה בין הימים א'-ה' בשעות 8:30-18:30 ובימי שישי בין 8:30-13:00.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו