מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קבוצת רנואר הוקמה על ידי יוסי ברוש ואלי ברקוביץ' בשנת 1993. שנה מאוחר יותר, הצטרף לקבוצה סרג' דרעי שנכון ל-2015 משמש כמנכ"ל הקבוצה. קבוצת רנואר מפעילה שתי רשתות אופנה מובילות בפריסה ארצית: רנואר ו- TWENTYFOURSEVEN. רוב נקודות המכירה הן חנויות בבעלות אך לצדן פועל מערך זכיינות המאפשר לקבוצה להרחיב את הפעילות הקמעונאית שלה לפורמטים שונים.

המותגים שבבעלות הקבוצה, המיועדים למגוון רחב של קהלי מטרה ולפלחי שוק שונים, מאפשרים לקבוצה לספק מענה מלא לצרכים של הקהל הישראלי בתחומי ההנעלה, הביגוד ואביזרי האופנה תוך יצירה של הצעת ערך המשלבת בין סגנונות שונים ברמות מחיר שונות.

חווית הקניה ותמהיל המוצרים אותם מספקים המותגים שבבעלות הקבוצה, מאפשרים להעניק ללקוח הישראלי מענה אופנתי המתאים לאקלים המקומי תוך שימת דגש על המגמות העולמיות בשדה האופנה. סך הכול מעסיקה כיום הקבוצה כאלף ושלוש מאות עובדים שמתוכם מועסקים שלוש מאות עובדים במרכז הלוגיסטי ובמטה החברה ואילו היתר עובדים בנקודות המכירה בכל רחבי הארץ.

תרגום המגמות העולמיות לטעם הישראלי

בראש ובראשונה בית האופנה של רנואר מאופיין ביכולת שלו לתרגם את המגמות בשוק האופנה העולמי באופן ישיר לטעם הישראלי. בשונה מבתי אופנה אחרים, המתאמצים לשמור על קו אחיד הנצמד באופן עיוור למגמות העולמיות, או לבתי אופנה המנסים לשווא ליצור סגנון ישראלי יש מאין, שאינו קשוב למגמות העולמיות, בבית האופנה רנואר ניתן למצוא את האיזון המושלם: מצד אחד מדובר בבגדים בניחוח בינלאומי המושפעים ישירות מהטרנדים העולמיים ומצד שני בבגדים המותאמים לצרכן הישראלי מבחינת העדפות טעם, אקלים ועוד.

במילים אחרות ניתן לכתוב כי מדובר בבגדים הטרנדיים והאופנתיים ביותר בעולם, שעברו תהליך מורכב ורגיש מאין כמוהו שניתן לכנותו בשם "ישראליזציה". מן הסתם בהתאם לכל הכתוב לעיל, גם מחירי המוצרים הנמכרים בחנויות הקבוצה מותאמים לקהל הישראלי ולרמות המחירים המקובלות בישראל.

TWENTYFOURSEVEN

TWENTYFOURSEVEN הוא מותג אופנה צעיר שהוקם בשנת 2007. בניגוד לרשת רנואר, העוסקת בשיווק של מוצרי אופנה וביגוד הן לגברים והן לנשים, TWENTYFOURSEVEN פונה לנשים בלבד. הקו המנחה את המותג, הפונה לנשים צעירות, הוא לאפשר ללקוחה לשלב בין הפריטים השונים ולעשות פעולה של "מיקס אנד מאץ'", עד ליצירה של הלוק המתאים ביותר לאורח החיים האישי שלה.

בין היתר ניתן להשיג בסניפי הרשת מגוון רחב של נעליים, תיקים, אקססוריז (תכשיטים, כובעים, צעיפים, משקפי שמש, אביזרים לשיער ועוד) בגדי ים, שמלות, ג'קטים, מכנסיים, מעילים, גופיות ועוד.

לרנואר סניפים ברחבי הארץ.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו