מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת פריגת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חברת פריגת נוסדה בשנת 1940 בקיבוץ גבעת חיים. במקור הוקם מפעל החברה כמפעל שנקרא 'גת', לייצור שימורי פירות הדר וירקות. שנתיים לאחר מלחמת העולם השנייה הרחיבה חברת 'גת' את פעילותה והתחילה לעבד מוצרים חקלאיים נוספים בהיקף נרחב, ובמקביל השיקה קו מוצרי משקאות קלים במותג שנקרא 'הדרן'.

במשך השנים החליטה הנהלת החברה להפנות את עיקרי הניסיון, הידע, המאמץ השיווקי והניהולי ואת הון החברה לתחום עיבוד מוצרי פרי הדר. כפועל יוצא מהחלטה זו התחילה החברה לייבא מגוון רכזי פירות טרופיים שאינם צומחים בארץ. היא רכשה ציוד חדש להכנת המוצרים מחומרי הגלם, אריזת ומילוי המוצרים, אחסון ושינוע.

מוצרי פריגת

בשנת 1977 נולד הלוגו 'פריגת' המזוהה עם המקום בו מיוצרים מוצרי החברה, התעשייה הקיבוצית. במהלך שנות השמונים הובילה החברה את קטגוריית המוצרים הקפואים הנוחים להכנת משקאות בריאים ומהנים.

בשנת 1995 התחילה החברה לשווק משקאות קלים בבקבוקי ליטר וחצי, ובמקביל פיתחה את קטגוריית המיצים הטריים הסחוטים. מגוון המשקאות זמין גם בגרסאות דיאט, והם כוללים משקאות קלים, סירופים, נקטרים, מיצים סחוטים טריים, ותרכיזי משקאות קפואים.

בשנת 2006 השיקה פריגת את משקאות פריגת צלול, הנחשבים לפריצת דרך של טכנולוגיה חדשנית שעיקרה משקאות המבוססים על פרי בעל מרקם צלול, המיועד לקהל צעיר המעוניין בהתנסות בחוויות חדשות תוך הדגשת המסר לפיו 'הרעננות מגיעה מהפרי'.

חברת פריגת נחשבת אף לחברה המובילה בארץ בתחום מכונות המזיגה, והיא מתמחה בהענקת פתרונות לחברות הסעדה, בי, מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים, קיבוצים ורשתות מזון מהיר. המכונות והמוצרים מותאמים לכל לקוח בהתאם לצרכים האישיים וכוללות מכונות להכנת מוצרי תרכיזים קפואים, ומכונות להכנת מיצים סחוטים.

שירות לקוחות

הנהלת פריגת מאפשרת ללקוחותיה לבטא את אשר על ליבם בכל נושא ובכל עת. נציגי החברה עומדים לרשות הלקוחות בכל שאלה, פניה או הבעת דעה, ומקדישים לכל פניה את מלוא תשומת הלב.

הלקוחות מוזמנים לשתף את נציגי החברה בכל רעיון, הצעה, חוויה או בעיה, וכל נושא זוכה לפתרון, תשומת לב, שיפור ושינוי. פניות הציבור מבוצעות באמצעות הטלפון או הפקס, או באמצעות מילוי טופס פנייה באתר החברה. כל הפניות זוכות למענה בהקדם האפשרי.

סניפי החברה ממוקמים בתל אביב, בשדרות דוד המלך; בחיפה, בסמטת הנביאים; וברחובות, ברחוב חיים ויצמן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו