מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת עמינח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עמינח היא חברה ישראלית המתמחה בייצור של מזרנים, חדרי שינה, מיטות מתכווננות, מיטות וחצי, מיטות נוער זוגיות, ספות נוער, כורסאות טלוויזיה ועוד. את החברה הקים בשנת 1932 בעיר יפו, אברהם שורץ כמרפדיה קטנה, שנרשמה כחברה רק כשלושה עשורים מאוחר יותר, בשנת 1965.

נכון להיום הן מפעל הייצור, הן אגפי החברה השונים (שיווק, אבטחת איכות, מחקר ופיתוח, שירות לקוחות ועוד) והן הנהלת החברה ממוקמים במושב ניר צבי. סך הכול כולל מפעל הייצור שישה אגפי ייצור נפרדים: קפיצים, מזרנים, מתכת, עץ, ספוג והרכבה.

קבוצת עמינח מחזיקה במספר מותגי איכות מפורסמים המהווים שם דבר בעולם המזרונים והמיטות כשבין היתר מדובר ב"מיטה וחצי", "ספפה", "King Koil" ועוד. כמו כן החברה מפעילה מספר רשתות מתמחות כמו לדוגמה "גוד נייט סנטר", "אמריקן קומפורט", "עמינח סנטר", "עמינח מדיקל" ועוד.

אמריקן קומפורט

אמריקן קומפורט היא רשת המונה שבעה עשר סניפים בפריסה ארצית. הרשת מתמחה בייצור ושיווק של כורסאות טלוויזיה מעוצבות, כורסאות עיסוי, כורסאות טלוויזיה בהתאמה אישית, מזרנים, מיטות מתכווננות, מערכות ישיבה מתכווננות ועוד.

רשת אמריקן קומפורט הייתה הרשת הראשונה ששיווקה בישראל כורסאות טלוויזיה בעיצוב אמריקאי, המתאפיין בהדום נשלף לרגליים. תוך זמן קצר הדפו הכורסאות של אמריקן קומפורט את הכורסאות הדניות (ששלטו עד אז ביד רמה בכיפת כורסאות הטלוויזיה הישראלית), המתאפיינות בהדום לרגליים מעץ, שאינו מחובר לכורסה.

עמינח מדיק

עמינח מדיק היא חברת בת של עמינח, העוסקת בייצור ובשיווק של אביזרים מיוחדים לנכים בדגש על מיטות סיעודיות, מיטות חשמליות ומיטות מתכווננות. כמו כן החברה עוסקת בייצור ושיווק של כורסאות חשמליות, כסאות גלגלים, כורסאות אורתופדיות, מזרני ויסקו, מזרנים למניעת פצעי לחץ, אביזרי עזר בתחום הרחצה, כסאות רחצה ועוד.

גוד נייט

גוד נייט היא רשת חנויות המתמחה בשיווק של מוצרי שינה מובילים בשיטת "שלם וקח". בין היתר ניתן למצוא בסניפי הרשת מגוון עצום של חדרי שינה, מזרנים, מיטות מתכווננות, ספות נוער, ספות נפתחות, כורסאות טלוויזיה, מיטות נוער ועוד. רשת גוד נייט מציגה את המותגים המובילים כיום בעולם השינה: קינג קויל, עמינח, ראדיסון, מיטה וחצי של עמינח ועוד.

מוקד שירות הלקוחות

מוקד קשרי הלקוחות של חברת עמינח ערוך ומוכן לקבל פניות בכל נושא תוך התחייבות למענה תוך שני ימים עסקים לכל היותר. למידע אודות קנייה או רכישה של חדרי שינה, מזרנים, ספות נוער, כורסאות או כל מוצר אחר של עמינח, ניתן ליצור קשר בטלפון מספר 077-9976555.

לפניות בנושאים הקשורים לשירות לקוחות, ניתן ליצור קשר בטלפון מספר 077-9966630 בימים ראשון עד חמישי בין השעה שמונה וחצי בבוקר לשעה ארבע ארבעים וחמש אחרי הצהריים. בנוסף ניתן למלא את פרטי ההתקשרות בטופס המתאים באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם בהקדם.

סניפי הרשת

עמינח סנטר סניף אשדוד

עמינח סנטר סניף באר שבע עמק שרה

עמינח סנטר סניף באר שבע

עמינח סנטר סניף ירושלים

עמינח סנטר רמת גן

עמינח סנטר שרונים

עמינח סנטר הרצליה-פיתוח

עמינח סנטר ניר צבי

עמינח סנטר נתניה

עמינח סנטר צומת בילו

עמינח סנטר תל אביב – דיזנגוף

עמינח סנטר תל אביב – הרצל

עמינח סנטר – חיפה חוצות המפרץ

עמינח סנטר כרמיאל

עמינח סנטר סניף ראשון לציון

עמינח סנטר פתח תקוה סגולה

עמינח סנטר סניף חדרה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו