מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת ניופאן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניופאן היא חברה ישראלית העוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית ולרכב וכן באספקת שירותים למוצרים אלה. בנוסף, החברה מתמחה בייבוא, שיווק ושירות של מוצרי מחשוב, תקשורת, מיכון עסקי וצילום. חברת ניופאן היא היבואנית הבלעדית של מספר חברות עולמיות כשבין היתר מדובר בחברות כגון: קנון, טושיבה, קנווד ועוד.

נתונים כלליים אודות קבוצת ניופאן

מטה החברה ממוקם בראשון לציון, החברה הוקמה בשנת 1986, המחזור השנתי של החברה עומד כיום על 900 מיליון שקל וסך הכול מועסקים בחברה כארבע מאות וחמישים עובדים. שלושים אחוז ממניות הקבוצה מוחזקות על ידי קבוצת אלייד השקעות ואילו שבעים אחוז ממניות הקבוצה מוחזקות על ידי מייסדי הקבוצה תחת שליטתו של צבי גיור, יושב ראש ומנכ"ל הקבוצה. מוקד שירות הלקוחות של החברה מטפל מדי יום בכאלפיים פניות וכן מפעילה הקבוצה כשלושים מעבדות שירות ותיקונים בכל רחבי הארץ.

המרכז הלוגיסטי של קבוצת ניופאן

הקבוצה מחזיקה במרכז לוגיסטי המופעל על ידי חברת "סלע לוגיסטיקה". המפעל ממוקם סמוך לנמל אשדוד ומתפרש על פני שטח של 11000 מ"ר. מאתר זה מדי שנה יוצאים מאות אלפי מוצרים ליותר מאלף נקודות מכירה בכל רחבי הארץ. כמו כן פועלת במרכז הלוגיסטי מחלקת הנדסה שתפקידה לבחון את המוצרים החדשים ולהתאים אותם לסטנדרטים המקומיים ולצרכים של השוק בישראל, בטרם יופצו לקהל הרחב.

חברות בנות וערוצי הפצה

  • קרט ישראל – במהלך אסטרטגי שהיווה מנוע צמיחה משמעותי ביותר רכשה קבוצת ניופאן את חברת קרט ישראל בשנת 2008. קרט ישראל היא חברה ותיקה העוסקת בשיווק והפצה של מותגים בינלאומיים במגוון רחב של תחומים כבר למעלה משישה עשורים. בין היתר עוסקת החברה בתחומים הבאים: צילום סטילס, צילום וידאו, טכנולוגיה, מיכון משרדי, תקשורת, אלקטרוניקה בידורית, אביזרי מחשב ותוכנה ועוד. נכון להיום חברת קרט ישראל היא המייצגת הבלעדית של חברת Pentax ושל חברת Canon בישראל.
  • ניופאן PRO – חברת ניופאן PRO היא חברת בת של קבוצת ניופאן, שהוקמה בשנת 2008. החברה מתמחה בייבוא של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ובהפיכת הבית למקום עליו חלם הלקוח, החל משלב התכנון ועד לחיים בבית. החברה מאגדת מגוון רחב של אפשרויות, טכנולוגיות, פתרונות ומוצרים חדישים בתחום הבידור הביתי, וידאו ואודיו, שליטה חכמה וחשמל.
  • ניופאן גורמה – חברת ניופאן גורמה היא יבואנית של המותג האמריקאי KitchenAid Accesories. בין אביזרי הבישול ואביזרי האפייה ניתן למצוא בחנות מחבתות, סירים, תבניות, מוצרי ששת, גאדג'טים למטבח, סכינים וכן מגוון רחב של מוצרי חשמל כגון: מסחטות מיץ, מכונות קפה, מעבדי מזון ועוד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו