מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של מחסני השוק

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

'מחסני השוק' היא רשת סופרמרקטים פרטית בארץ. הרשת הוקמה בשנת 1996, והסניף הראשון שלה נחנך בבאר שבע. בתחילת דרכה, הייתה הרשת רק מכולת קטנה בשכונה מרכזית בבאר שבע, ועם השנים גדלה והתפתחה. בעלי הרשת הם משפחת כהן מנתיבות והאחים שלום ושאול נעמן מבאר שבע, החולקים את שותפות ההנהלה ברשת.

עם התרחבות הרשת, שכללה את הגידול בפריסה הארצית, והרחבת מעגל העובדים שעומד, נכון לשנת 2015 על כאלף עובדים, דירג מגזין דאנס מבית 'גלובס' את הרשת כאחת ממאה החברות הגדולות בישראל.

דואגים לפנק את הלקוחות

עד שנת 2015 הוקמו בבעלות הרשת עשרים סניפים ברחבי הארץ, בעיקר באזורי הדרום כגון להבים, באר שבע, דימונה, יד בנימין, קריית מלאכי, אשדוד, אילת, קריית גת וגם בצפת, טבריה ורמת גן.

מטרת הנהלת רשת מחסני השוק היא לאפשר לצרכנים לרכוש מוצרי מזון בתפיסה המשלבת שירות מהשורה הראשונה, מחירים מוזלים, וחוויית קנייה מיוחדת, כשהסניפים ממוקמים בלב שכונות מגורים, ופועלים בשעות גמישות.

תפיסת השירות הגבוהה בה דוגלת הרשת מתבטאת בהקמת מועדון הלקוחות. ההנהלה מציבה את הלקוח בראש סולם העדיפויות, והמועדון מאפשר ללקוחות הרשת לקבל כרטיס מועדון ייחודי, המאפשר להם לרכוש מוצרים במחירים מוזלים במחלקות השונות, ולצבור נקודות עם כל קנייה.

מידי שבוע מתווספות הטבות שונות, ומתחדש מגוון המבצעים בכל סניף, מהם יכולים ליהנות חברי מועדון הלקוחות בלבד. למעלה ממאתיים אלף לקוחות נמנים כיום על מועדון הלקוחות ויכולים ליהנות מידי שבוע מהמבצעים הבלעדיים להם, וממגוון ההטבות.

שירות לקוחות

סל המוצרים האיכותי במחירים המוזלים, מתאפשר בזכות שיתוף פעולה עם מספר רשתות מזון פרטיות, מתוך מטרה לאחד את כוח הקנייה ולאפשר מגוון רכישות. כך, למשל, ניתן למצוא ברחבי הסניפים יותר משמונה מאות מוצרים המיוצרים על ידי מיטב היצרנים בארץ ובעולם, כולל מותגי כשרות מהשורה הראשונה.

מנהלי חברות המעוניינים להעניק לעובדיהם מענק ייחודי יכולים לרכוש תווי קנייה במותג 'מחסני השוק'. לקוחות מרוצים וגם אלו שאינם מרוצים, מוזמנים להביע את דעתם דרך מחלקת שירות הלקוחות של הרשת, בטלפון או באמצעות אתר החברה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו