מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת טמפו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חברת טמפו הוקמה בשנת 1953 על ידי משה בורנשטיין, ניצול שואה שעלה לארץ בשנת 1951 וחלם להקים חברת משקאות קלים, שעדיין לא הייתה בתקופה זו בארץ. המשקאות הראשונים אותם ייצר היו משקה הטמפו והלימון ליים בבקבוקי הזכוכית הנוסטלגיים.

מאז ועד היום, סיפור ההצלחה של החברה נסק לגבהים ושבר שיאים. כיום נחשבת טמפו לחברת המשקאות הוותיקה והגדולה בארץ. היא משווקת ומייצרת את כל סוגי המשקאות הקלים והבירות. בתחום המשקאות הקלים ניתן למצוא את מותגי פפסי מקס, פפסי, מרינדה, סבן אפ, ג'אמפ, XL, וסיידר הגליל.

בתעשיית הבירות נמנים על מותגי החברה, כבר למעלה מ-25 שנים, מותגים ידועים של בירות מסוג מכבי, גולדסטאר, נשר, היינקן, ניוקאסל, פאולנר סמואל אדמס, שנדי ומרפי'ס. חברת טמפו היא היצרנית של מותגי מים רבים כגון סופר פרימיום, סן פלגרינו, אקווה נובה, וסאן בנדטו.

בתחום האלכוהול חולשת החברה על יינות סגל מכל הסוגים, יינות ברקן, שיבאס, בקרדי בריזר, וודקה אבסולוט, בלטיינ'ס, ג'יימסון, ומותג הסיידר האלכוהולי סטרונגבואו.

בחברה מועסקים כאלף עובדים, והחברה משווקת את מוצריה באמצעות מערכת הפצה ארצית לכ-11,000 לקוחות ישירים בכל פלחי השוק. ההיסטוריה של חברת טמפו היא ההיסטוריה של הארץ. החברה נחשבת לחלוצה בתחומה, ומוצריה הטביעו את חותמם על החברה הישראלית, ועדיין לא נאמרה המילה האחרונה.

הנהלת החברה מקפידה להציב נהלי איכות גבוהים לייצור מוצריה, להתעדכן ולהתחדש בתחום ולייצר מוצרים במיכלים ידידותיים לסביבה. טמפו נושאת תו תקן איכות ISO 2000-9001המחייב תיעוד ופיקוח על כל תהליכי הייצור, מרכישת חומרי הגלם ועד האספקה.

שירות לקוחות

באמצעות אתר החברה, מוזמנים לקוחות החברה לפנות אל נציגי השירות עם שאלות ולקבל תשובה בתוך יממה. הלקוחות מוזמנים לבחור את שאלתם מתוך רשימת השאלות הנפוצות, כמו גם לעיין בשאלות אחרות אותן שואלים צרכנים רבים, ובכך לקבל מענה מיידי לפנייתם.

בנוסף מוזמנים הלקוחות לפנות אל נציגי מוקדי השירות באמצעות הטלפון בימים א'-ה' בין השעות 08:30-17:00, כמו גם באמצעות הפקס, או הדואר האלקטרוני.

הנהלת החברה ומרכז המבקרים

המרכז התפעולי של חברת טמפו נחנך בשנת 2013 במפעל טמפו בנתניה. המרכז מנועל באמצעות מערכת בקרה ממוחשבת, כשהמוצרים יוצאים מקווי הייצור על גבי מערכת מסועים אוטומטית המכילה אלפי חיישנים המכוונים את המוצרים למרכז ההפצה או אל המחסן. מבנה המרכז מפיץ כשלוש מאות מיליון ליטרים של משקאות מידי שנה, והתנהלותו מתוכננת לחיסכון באנרגיה והפחתה משמעותית בזיהום האוויר.

ניתן לבקר במפעל טמפו בנתניה ולחזות בתהליכי ייצור המשקאות. המבקרים מוזמנים לטייל במפעל, להתבונן באלפי בקבוקי המשקאות המסתחררים, להכיר את סיפור החברה, ללמוד על תהליך ייצור המשקאות, לטעום אותם ולחזות באוסף ההיסטורי של הבקבוקים והכוסות, מוצגים נדירים, ומהדורות מיוחדות של משקאות. הסיורים זמינים לקבוצות ויחידים מגילאי 16 ומעלה, ומתקיימים בימים א'-ה' בין השעות תשע בבוקר לשלוש אחר הצהריים. כל ביקור נמשך שעתיים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו