מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת טבעול

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טבעול היא חברה ישראלית ונחשבת לאחת המובילות בעולם בתחום הנדסת מזון, ייצור, פיתוח ושיווק מוצרי תזונה צמחונית. ב- 1986 החברה הוקמה למעשה בתוך סנדלרייה בקיבוץ לוחמי הגטאות, על ידי ד"ר מיכה שמר וחבר הקיבוץ אביעזר קפלן. ד"ר שמר פיתח את טכנולוגיות המזון ליצירת שניצל מסויה, המאפשר טעם אכילת בשרים ועופות לצמחוניים.

למרות שהחברה נוסדה במטרה לייצר מוצרי מזון צמחוניים, רוב המוצרים אינם טבעוניים, שכן הם מכילים חלב או ביצים. חלק קטן בלבד מהמוצרים נחשבים לטבעוניים לחלוטין, כגון 'חטיפי כרובית', מוצרי 'טחון מן הצומח' ומספר מוצרים דומים אחרים.

בדצמבר 2014 התחילה חברת טבעול לשווק את מוצריה הטבעוניים ברשתות שיווק המזון באופן קל לזיהוי באמצעות תו המופיע על האריזות ומסומן כ-Vegan Freindly של עמותת עתיד טבעוני.

מפעלי הייצור של החברה ממוקמים בישראל ובצ'כיה, ומשווקים גם בהולנד, בריטניה, שבדיה, גרמניה, בלגיה ואיטליה. כל המוצרים נושאים תוויות כשרות בהשגחת בד"צ, הרבנות הרגילה, ובד"ץ שארית ישראל.

מוצרי המזון של חברת טבעול

המוצרים העיקריים אותם מייצרת החברה הם המבורגרים, מיני המבורגרים עם פטריות, שניצלים ונקניקיות עשויים מסויה בטעמים המחקים את טעמי הבשר והעופות. בנוסף מייצרת טבעול גם ארוחות מוכנות כגון פסטה עם רוטב בולונז המבוסס על סויה, שווארמה צמחונית וסוגי תבשילים שונים מעובדים המורכבים מנתחי סויה.

חלק מהמוצרים מיוצרים בטעמי 'לייט' לצרכים דיאטטיים. בנוסף מייצרת החברה אף מוצרים על בסיס ירקות כגון קציצות תרד, שניצלים בטעמי אפונה, תירס, וגזר, חטיפי תירס, ונתחי ירקות וגבינה. כל המוצרים נמכרים מצוננים או קפואים וניתנים להכנה וחימום במיקרוגל, בתנור אפייה או בטיגון.

שירות לקוחות

לקוחות טבעול המעוניינים לפנות בכל שאלה, פניה או תלונה מוזמנים ליצור קשר בקו המיועד לפניות הציבור, לשלוח פקס, או לפנות באמצעות הדואר האלקטרוני.

לקוחות המעוניינים להפנות את פניות או משובים לגופים ציבוריים כגון משרד הבריאות או הרשות להגנת הצרכן מוזמנים למלא את טופס הפניה באתר החברה, לצרף קובץ תמונה או סרטון וידיאו הקשור למוצר מושא פנייתם, ולפרט את מהות הפניה.

נציגי שירות הלקוחות של טבעול מטפלים בכל הפניות, מפנים אותן לגורמים המתאימים ומספקים תשובה במהירות האפשרית. המפעל הראשי של החברה ממוקם בקיבוץ לוחמי הגטאות, משם מפיצה ומשווקת החברה את מוצריה בכל רחבי הארץ.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו