מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת זוגלובק

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

זוגלובק היא חברה ישראלית הפעילה בתחום תעשיית מוצרי המזון. נכון לכתיבת שורות אלה החברה מקיפה חלק מכובד ביותר מתהליך ייצור המזון בישראל, החל מחוות לגידול של תרנגולי הודו וכלה בייצור של נקניקים. כמו כן, החברה מחזיקה במפעלי מזון המתמחים בהכנת מזונות מן הצומח וסוגים שונים של מאפים.

רבים לא יודעים זאת, אבל עוד בשלזיה, ייצרו אברהם ריינהולד זוגלובק ואשתו, אירמגרד, נקניקים מסוגים שונים ואת המפעל הישראלי הראשון הקימו בנהריה כשעלו לישראל בשנת 1937.

מיד עם קום המדינה, נותק לחלוטין המסחר עם מקורות האספקה המרכזיים של מפעל זוגלובק, שהתבסס על עדרי הבקר של ארצות שכנות כמו לדוגמה סוריה. בעקבות זאת, החליטו ראשי החברה לנסות לייצר לראשונה בישראל נקניקים מתרנגולי הודו. מיותר לציין שהניסיונות הוכתרו בהצלחה שכן מאז ועד היום גאוותה של החברה מתבססת במידה רבה מאוד על מוצרים אלה.

כיום החברה מחזיקה במפעלים לייצור מוצרי בשר בנהריה, מפעילה קו עיבוד למוצרי בשר בקר, מגדלת הודים ופטמים, מחזיקה בבעלות מלאה על מפעל זוגלובק טבע, המתמחה בייצור של תחליפי בשר על בסיס חלבון צמחי ועל מפעל מאפה בקיבוץ ברור חיל ועוד.

השוק המקצועי

במהלך השנים התפתחה בקרב קברניטי החברה המודעות לכך שישנה חשיבות עליונה לפנות גם לקהל המקצועי ובעקבות זאת הוקמה חטיבת השוק המקצועי של חברת זוגלובק שתפקידה לספק מענה לרשתות של בתי מלון, גני אירועים ואולמות אירועים, בסיסי צה"ל, חדרי אוכל מוסדיים, בתי חולים, מטבחים קיבוציים, מוסדות החלמה, מוסדות אקדמיים ומרכזי לימוד, ישיבות, מזנונים, מסעדות, בתי אבות ועוד.

ערכי החברה

  • להציע לציבור הרחב מוצרי מזון טובים יותר, תוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים בתחום האיכות.
  • להקל על החיים על ידי פיתוח של מוצרים נוחים וקלים תוך שימוש בטכנולוגיה וידע מתקדמים.
  • להפוך אוכל לשמח על מנת לאפשר לקהל הלקוחות ליהנות מרגעים של הנאה ושמחה בצוותא בכל פעם מחדש.
  • להתבסס על מסורת של מקצוענות ולהישען על ניסיון עתיר שנים, על ידע ועל מקצועיות שמבוססים במידה רבה על מסורת משפחתית שורשית שעוברת מדור לדור.
  • אנרגיה, חשיבה ופעולה יצירתית בדגש על פיתוח של מוצרים ופתרונות חדשניים תוך רתימה של טכנולוגיות מתקדמות.

מוקד שירות הצרכנים

מוקד שירות הצרכנים של חברת זוגלובק עומד לרשות הציבור הרחב לכל פנייה או שאלה בנושא הפעילות של החברה ומוצרי החברה. בתור חברה בעלת תודעת שירות גבוהה, הרואה בכל רגע נתון את טובת הצרכן לנגד עיניה. ניתו ליצור קשר דרך אתר החברה או בעזרת מוקד טלפוני 1900-72-38-74

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו