מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות לקוחות אלקטרה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אלקטרה מוצרי צריכה היא החברה הוותיקה ביותר (שנת הקמה -1951) והגדולה ביותר בישראל בתחום מוצרי החשמל הביתיים, המחשבים והתקשורת. מדובר בחברה נכדה של אלקו החזקות בע"מ, לאומי פרטנרס, עמיתים, פסגות קופות גמל והציבור.

במה עוסקת החברה?

חברת אלקטרה מוצרי צריכה עוסקת בייצור, ייבוא, ייצוא, מכירה, הפצה ושיווק של מגוון רחב ביותר של מוצרי צריכה חשמליים כשבין היתר מדובר במזגני אלקטרה ואלקו, מטהרי מים לבית ולמשרד, טלפונים סלולאריים, מחשבים ניידים ועוד. החברה מחזיקה בבעלות על שלוש רשתות מתמחות מהמובילות בישראל: מחסני חשמל, סנסור ושקם אלקטריק.

בנוסף לרשתות שעיקר התמחותן בשיווק של מוצרי חשמל, החברה מחזיקה גם כן בבעלות על רשתות "עשה זאת בעצמך", אוטודיפו ואייס, המונות עשרות סניפים מנהריה ועד דימונה כפי שנפרט בהמשך.

מחסני חשמל

רשת מחסני חשמל הוקמה בשנת 1993 ונכון להיום מונה למעלה מעשרים סניפים בכל רחבי הארץ. הרשת פועלת בשיטת "שלם וקח", המעמידה במרכז את הלקוח כשלמעשה רשת מחסני חשמל הייתה הרשת הראשונה בישראל שאימצה את קונספט המחסנים. סך הכול עובדים ברשת מחסני חשמל כשש מאות עובדים מסורים.

בין היתר זכתה הרשת בפרס השירות על שם פולה מוזס, דורגה ראשונה בסקר "בדוק" שנערך על ידי המועצה לצרכנות וכן זכתה חמש עשרה שנים רצופות במקום הראשון בדירוג הרשתות המשתלמות והזולות ביותר בארץ, בסקר בלתי תלוי שנערך על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה בהנהלת פרופסור דגני אבי, עבור המבחן של המדינה.

שקם אלקטריק

שקם אלקטריק היא הרשת הוותיקה ביותר בישראל למוצרי אלקטרוניקה ומוצרי חשמל ביתיים. הרשת מונה 45 סניפים מצפת ועד אילת וכוללת גם את חנויות ביג סנסור. בסניפי הרשת ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של מקררים, מכונות כביסה, תנורים, שואבי אבק, מעבדי מזון, מיקסרים, מזגני אוויר, מיקרוגלים, מכשירי DVD, מסכי מחשב, פקסים ועוד.

הרשת הציבה לעצמה מטרה ברורה להעניק את השירות הטוב, המקצועי והאחראי ביותר ללקוחותיה ולפיכך מאות העובדים של הרשת מלווים את הלקוחות הרבים שלה לאורך כל חווית הקנייה. כמו כן רף השירות הגבוה מתבטא גם במערך של שירות הלקוחות, המספק מענה מקיף, אחראי וכולל לאחר רכישת המוצרים.

עשה זאת בעצמך

הפעילות של אלקטרה מוצרי צריכה בתחום ה"עשה זאת בעצמך" (DIY) מתבצעת על ידי חטיבת אייס אוטו-דיפו המפעילה את הרשתות אוטו-דיפו ואייס.

ACE היא רשת קמעונאית המונה עשרות סניפים ופועלת כזכיין של רשת אמריקאית הנקראת ACE HARDWARE (הרשת האמריקאית מונה למעלה מחמשת אלפים סניפים) ואילו רשת אוטו-דיפו היא הרשת הישראלית היחידה המתמחה באופן בלעדי במוצרים ואביזרים לרכב, הכוללת בנוסף גם מרכזי התקנה ושירות.

שירות לקוחות

לפנייה בנושאים כללים, באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המתאים באתר הבית של החברה ונציגי השירות ישובו אליכם תוך זמן קצר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו