מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות לקוחות של חברת איקאה IKEA

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

איקאה (IKEA) היא חברה המתמחה בשיווק של ריהוט ביתי המפעילה כיום כ- 250 סניפים בכשלושים וארבע מדינות סך הכול. רוב החנויות שמפעילה החברה ממוקמות באירופה אך בנוסף ניתן למצוא סניפים של איקאה באוסטרליה, אסיה, קנדה, ארצות הברית ועוד. החברה הוקמה בשנת 1943 בשבדיה על ידי אינגבר קמפרד, בהיותו בן 17 בלבד.

המילה איקאה למעשה נוצרה על ידי צירוף של האותיות הראשונות של שמו הפרטי ושם משפחתו, שם החווה ושם הכפר בהם גדל (שם החווה: Elmtaryd, שם הכפר: Agunnaryd). במקור התמחתה איקאה במכירה של ארנקים, עטים, מסגרות לתמונות, שעונים, תכשיטים ומוצרים נוספים ואילו רק בשנת 1947 החלה החנות לשווק גם רהיטים. היה זה רק בשנת 1955, עת החלה החברה לעסוק בעיצוב וייצור רהיטים.

מוצרי החברה ושיטת הניהול

ברוב המקרים, הרהיטים שמשווקת החברה מיועדים להרכבה על ידי הלקוח בביתו כשבאופן עקרוני החברה דוגלת בגלגול חלק מהתפעול השוטף לכיוון הלקוח, היכן שרק ניתן.

בהתאם לכך, הלקוח מוזמן לשנע את הרהיטים באופן עצמאי לביתו, מיד עם תום הרכישה. חברת האם של איקאה נכון להיום היא חברה הולנדית פרטית הנקראת אינגקה אחזקות, השייכת בשלמותה לקרן אינגקה ההולנדית.

איקאה בישראל

הרשת החלה לפעול בישראל רק בשנת 2001, עת פתחה את הסניף הישראלי הראשון בפארק העסקים והטכנולוגיות על שם ספיר בנתניה. הסניף הראשן הוקם על ידי הזכיין הישראלי (איקאה-ישראל) שנמצא בשליטת אגודה שיתופית קו-אופ ריבוע כחול. בשנת 2005 נרכש חלקה של קו-אופ ריבוע כחול בידי איש העסקים מתיו ברונפמן ואילו בשנת 2010, נפתח הסניף הישראלי השני בראשון לציון.

הסניף הישראלי השלישי נפתח בשנת 2014 בקרית אתא. זהו הסניף הישראלי היחיד בישראל שפועל בתוך מבנה שלא שייך בלעדית לאיקאה ישראל (הסניף ממוקם בתוך קניון "שער הצפון").

סניפי הרשת בישראל ומוקד שירות הלקוחות של הרשת

להלן רשימה של סניפי הרשת בישראל:

  • נתניה – רחוב גיבורי ישראל 1, אזור התעשייה פולג
  • ראשון לציון – רחוב היוזמה 1, מרכז עסקים שורק, כביש פלמחים
  • קרית אתא – רחוב תפוצות ישראל (דרך חיפה 52)

שעות הפעילות של הסניפים

הסניפים פתוחים בין הימים ראשון עד רביעי בין השעה 10:00-21:00, בימי חמישי בין השעה 10:00-00:00, בימי שישי בין השעה 09:00-15:00 ובמוצאי שבת החל מ-45 דקות מצאת השבת-23:00.

  • דלפקי השירות בסניפים נפתחים בימים א'-ו' כחצי שעה לפני פתיחת הסניפים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו