מוקדי שירותי לקוחות של חברות הצריכה בישראל

שירות הלקוחות של חברת אסם

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חברת אסם הוקמה בשנת 1942 מתוך מטרה לקדם ולחזק את ענף המזון בארץ. בתקופת הצנע, ולמעשה עוד בטרם קום המדינה, ובראשית שנות החמישים, סיפקה אסם מקומות תעסוקה ומוצרי מזון בתנאים הוגנים למאות אלפי האזרחים בישראל. בימי מלחמת השחרור הגיעו לירושלים משאיות המכילות את תוצרת אסם, לאספקת מזון לירושלים. אחת מהמשאיות אף נפגעה ונשרפה במסגרת חילופי אש.

התפתחות החברה מראשית הקמתה ועד היום כוללת הקמת מפעלים שונים המהווים חלק בלתי נפרד מפעילויות קידום אזורי פיתוח ברחבי הארץ, תוך יצירת מקורות פרנסה ותעסוקה יציבים לאלפי עובדים.

אמינות בשירות

חברת אסם חרטה על דגלה את ערכי המצוינות באיכות ובשירות, ללא פשרות. ערכים אלו מתקיימים באופן שלם בכל התהליכים, כשסטנדרטים חדשים לגבי עליונות השירות והאיכות מתחדשים אופן קבוע. מטרת החברה היא להיות שם ודבר כמותג ייחודי ונבדל בכל תחומי השיווק, המזון, והצרכנות.

נאמנות חסרת פשרות לעקרונות החברה, יושר אישי של ההנהלה וצוות העובדים, שמירה על קודים אתיים בלתי מתפשרים הן בתוך החברה והן כלפי הציבור, יישום שיטתי ועקבי של מדיניות שירות הוגנת, הם המרכיבים העיקריים של קבוצת אסם. כל הספקים והשותפים העסקיים של החברה ממקדים את עיקר מאמציהם בהצבת הלקוח בשורה הראשונה.

בטיחות, איכות ושמירה על הסביבה

חברי הנהלת קבוצת אסם, וצוות העובדים מקפידים על בטיחות, איכות והגנה על הסביבה, כערכים מובילים של דרך חיים. צוות ההנהלה והעובדים חתומים על אמנה המחייבת אותם לשמור על נאמנות לתקנות בינלאומיות חמודות המציבות את מוצרי החברה, כמו גם את ראשי ההנהלה, כמובילים בתחומם מבחינת איכות העבודה, כמו גם שמירה על איכות הסביבה.

הנהלת החברה מתחייבת לייצר, לפתח ולשווק מוצרים בטוחים ואיכותיים, על פי תקנות בינלאומיות ומקומיות, תוך שמירה על הקודים האתיים על פיהם פועלת החברה, וכבוד לעקרונות הגנת הסביבה. באמצעות הקפדה על אחריות אישית, משיגה חברת אסם את אמון הצרכנים, בשירות המתבטא באפס פגמים.

דרך אתר החברה יכולים הלקוחות להשאיר את פרטיהם לצורך קבלת תשובות לכל פניה, שאלה או רעיון לשיפור השירות. נציגי המוקד הטלפוני של החברה חוזרים אל כל פניה ומספקים מענה הולם לכל שאלה.

מפעלי אסם ושותפיה העסקיים

מפעלי החברה מפוזרים ברחבי הארץ, וכוללים חברות מזון מובילות שיצרו שיתופי פעולה מוצלחים עם החברה.

רשימת המפעלים: קיבוץ בית השיטה; מפעל שדרות; מפעל יקנעם; מפעל גבעול – במבה בחולון.

החברות השותפות: סלטי צבר; טבעול; מטרנה; מפעל בונז'ור; וגלידות נסטלה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו